6 – Kongre Kitabı Test Yayımı

Saygıdeğer Bilim İnsanları,

“Küresel Dönüşümler ve Farklılaşmalar” kongremiz kapsamında “Kongre Kitabı” kesin yayım öncesinde, yazarlar tarafından ön inceleme yapılması amacıyla test olarak yayımlanmıştır.

Kitap yayımı kesinleşmeden önce, derleme sırasında tespit edilen eksiklik ve hataların giderilmesi, son kontrollerin yapılması ve tüm yazarların kendi çalışmalarını kontrol etmesi için 10 Ağustos 2019 tarihine kadar test yayımı devam edecektir.

Eğer bir düzeltme isteniliyor ise 10 Ağustos 2019 tarihine kadar tamamlanarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Peter Lang kitap bölümünde yer alma tercihi bulunan çalışmaların tam metinleri kitapta yayımlanmamıştır. Savaş Kitap ile yapılacak olan kitap hakkında ise yeterli talep olmaması sebebiyle diğer kongrelerimiz ile birleştirilerek toplu bir çalışma yapılması planlanmaktadır. Bu konuda duyuru yapılacaktır. Dergilerde yayım yapmak isteyen yazarlarımızın çalışmaları da kitaba dahil edilmemiştir. Dergi yayımı yapmak isteyen yazarlar, kongre sayfasında verilen dergilerin yayım kuralları ve şartlarını inceleyerek ilgili derginin sistemine göndermeleri ve süreci buradan takip etmeleri gerekmektedir. Kongremizde tebliğ olarak sunulduğuna dair dipnot vermeleri gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen hususlar dışında olduğu halde çalışmanız kitapta yer almıyor ise congress@gtrd.org adresi üzerinden bizlerle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla ilanen duyurulur.
Yayım Kurulu

Kongre Kitabı Test Yayımı İndirin

Türkçe