3 – Kongre Kitabı Test Yayımı

Saygıdeğer Bilim İnsanları,

“Küresel Dönüşümler ve Farklılaşmalar 3” kongremiz kapsamında “Kongre Kitabı” kesin yayım öncesinde, yazarlar tarafından ön inceleme yapılması amacıyla test olarak yayımlanmıştır.

Kitap yayımı kesinleşmeden önce, derleme sırasında tespit edilen eksiklik ve hataların giderilmesi, son kontrollerin yapılması ve tüm yazarların kendi çalışmalarını kontrol etmesi için 19 Mayıs 2021 tarihine kadar test yayımı devam edecektir.

Eğer bir düzeltme isteniliyor ise 19 Mayıs 2021 tarihine kadar tamamlanarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Peter Lang kitap bölümünde yer alma tercihi bulunan çalışmaların tam metinleri kitapta yayımlanmamıştır. Dergilerde yayım yapmak isteyen yazarlarımızın çalışmaları da kitaba dahil edilmemiştir. Dergi yayımı yapmak isteyen yazarlar, kongre sayfasında verilen dergilerin yayım kuralları ve şartlarını inceleyerek ilgili derginin sistemine göndermeleri ve süreci buradan takip etmeleri gerekmektedir. Kongremizde tebliğ olarak sunulduğuna dair dipnot vermeleri gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen hususlar dışında olduğu halde çalışmanız kitapta yer almıyor ise congress@gtrd.org adresi üzerinden bizlerle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla ilanen duyurulur.
Yayım Kurulu

Türkçe